Esbjerg C

BDO Statsautoriseret revisionsaktieselskab

Hjælper 833 brugere
Denne revisor hjælper 833 brugere med deres regnskab i Dinero.

BDO Statsautoriseret revisionsaktieselskab er klar til at hjælpe dig i Dinero.

Baseret på 0 anmeldelser


Adresse

  • Dokken 8
  • 6700 Esbjerg
  • CVR: 20222670

Medarbejdere

Asger Nielsen Asnie@bdo.dk
BDO - Esbjerg esbjerg@bdo.dk
Brita Andersen briandersen@deloitte.dk
Casper Hoier Christensen casperhoier@deloitte.dk
Dorthe Staal dbs@bdo.dk
Gitte Albertsen galbertsen@deloitte.dk
Henriette Holm hholm@deloitte.dk
Jannie Ebsen jebsen@deloitte.dk
Jeppe Maegaard jmaegaard@deloitte.dk
Kamilla Juhl Rosenørn kamillajr@deloitte.dk
Linda Kampmann bdo@bdo.dk
Martin Dahl Nielsen martnielsen@deloitte.dk
Nikolaj Schmidt nik@bdo.dk
Per Schütt pjs@bdo.dk
Simon Lother Gundestrup sgundestrup@deloitte.dk
Thomas Nordentoft thonielsen@deloitte.dk
Camilla Skjold Qvist Christensen caqvi@bdo.dk
Mathias Klingenberg matkl@bdo.dk
Helle Bager Nieslen hniel@bdo.dk
Brita Andersen Brand@bdo.dk
Kristian Klitgaard Bertelsen krber@bdo.dk

Er oplysningerne forkerte?

Skriv til os

Gør som 0 virksomheder

Brug Danmarks mest anbefalede regnskabsprogram