Frederiksberg

Ernst & Young – København

Ernst & Young – København er klar til at hjælpe dig i Dinero.

(0)

Baseret på 0 anmeldelser –


Adresse

  • Dirch Passers Allé 36
  • 2000 Frederiksberg
  • CVR: 30700228

Kontakt

Medarbejdere

Camilla L. Smed aarhus@dk.ey.com
Joakim Bülow joakim.buelow@dk.ey.com
Kennet Hartmann kennet.hartmann@dk.ey.com
Kenneth B. Hansen kenneth.hansen@dk.ey.com
Martin Sandahl Jessen martin.s.jessen@dk.ey.com
Sebastian Petersen sebastian.v.petersen@dk.ey.com
Sofie Nørby sofie.noerby@dk.ey.com
Thomas Clausen Thomas.clausen@dk.ey.com
Andreas Ellgaard Bruhn andreas.e.bruhn@dk.ey.com
Susanne Christensen susanne.a.christensen@dk.ey.com
Caroline Bossen Caroline.g.bossen@dk.ey.com
Christoffer Stokholm Jørgensen christoffer.s.joergensen@dk.ey.com

Gør som 0 virksomheder

Brug Danmarks mest anbefalede regnskabsprogram