Aarhus C

EY Godkendt Revisionspartnerselskab

Hjælper 126 brugere
Denne revisor hjælper 126 brugere med deres regnskab i Dinero.

EY Godkendt Revisionspartnerselskab er klar til at hjælpe dig i Dinero.

Baseret på 0 anmeldelser


Adresse

  • Værkmestergade 25
  • 8000 Aarhus C
  • CVR: 30700228

Medarbejdere

Anders Balmer anders.balmer@dk.ey.com
Anders Nielsen Anders.Nielsen@dk.ey.com
Anders Olander anders.olander@dk.ey.com
Benjamin Ditlevsen benjamin.ditlevsen@dk.ey.com
Bjarke Vodder Nielsen Bjarke.V.Nielsen@dk.ey.com
Camila Andersen Camilla.Andersen@dk.ey.com
Casper Wolff Jespersen casper.w.jespersen@dk.ey.com
Christian Simonsen christian.simonsen@dk.ey.com
Jane Haugaard Jane.Haugaard@dk.ey.com
Katja Mikkelsen Katja.Mikkelsen@dk.ey.com
Martin Guldberg martin.guldberg@dk.ey.com
Mikkel Broholt mikkel.broholt@dk.ey.com
Nicolai G. Ibsen Nicolai.G.ibsen@dk.ey.com
Niels Gjøl Jensen niels.gjoel@dk.ey.com
Nikolaj Fischer Vognstrup nikolaj.vognstrup@dk.ey.com
Rikke Gaarden rikke.gaarden@dk.ey.com
Sebastian Pedersen sebastian.pedersen@dk.ey.com
Steffen Michael Bach Steffen.bach@dk.ey.com
Søren Nielsen soeren.nielsen@dk.ey.com

Er oplysningerne forkerte?

Skriv til os

Gør som 0 virksomheder

Brug Danmarks mest anbefalede regnskabsprogram