Aalborg

GRANT THORNTON,Godkendt Revisionspartnerselskab

Hjælper 1095 brugere
Denne revisor hjælper 1095 brugere med deres regnskab i Dinero.

GRANT THORNTON,Godkendt Revisionspartnerselskab er klar til at hjælpe dig i Dinero.

Baseret på 0 anmeldelser


Adresse

  • Danalien 1, 1.
  • 9000 Aalborg
  • CVR: 34209936

Medarbejdere

Charlotte Thyrring Engsig charlotte.engsig@gt.dk.com
Emma Johansen emma.johansen@dk.gt.com
Henrik Hagelquist henrik.hagelquist@dk.gt.com
Jonas Bredal Thomsen jonas.thomsen@dk.gt.com
Charlotte Thyrring Engsig charlotte.engsig@dk.gt.com
Louise Rytter Jensen louise.jensen@dk.gt.com
Michael Brønnerup Madsen michael.madsen@dk.gt.com
Michelle Skov Chrøis michelle.chroeis@dk.gt.com
Morten Kjær Juul morten.juul@dk.gt.com
Philip Just Paulsen philip.paulsen@dk.gt.com
Rikke Thomasberg Hjelm rikke.hjelm@dk.gt.com
Sten V. Kristensen sten.kristensen@dk.gt.com
Lisa Vineke Uglehøj lisa.uglehoej@dk.gt.com
Mariann Bruun mariann.christiansen@dk.gt.com
Mark Herholdt Munkebæk mark.munkebaek@dk.gt.com
Jesper Wulff Pedersen jesper.pedersen@dk.gt.com
Anne Marie Laursen anne.laursen@dk.gt.com
Thor Pauli Svendsen thor.svendsen@dk.gt.com
Brian Kielgast brian.kielgast@dk.gt.com
Mike Damborg Ballin mike.ballin@dk.gt.com
Nadja Christensen nadja.christensen@dk.gt.com
Jørgen E Paulsen joergen.paulsen@dk.gt.com
Line Havsager line.havsager@dk.gt.com

Er oplysningerne forkerte?

Skriv til os

Gør som 0 virksomheder

Brug Danmarks mest anbefalede regnskabsprogram