Randers SØ

GRANT THORNTON,Godkendt Revisionspartnerselskab

Hjælper 1123 brugere
Denne revisor hjælper 1123 brugere med deres regnskab i Dinero.

GRANT THORNTON,Godkendt Revisionspartnerselskab er klar til at hjælpe dig i Dinero.

Baseret på 0 anmeldelser


Adresse

  • Tronholmen 3, 2.
  • 8960 Randers SØ
  • CVR: 34209936

Medarbejdere

Allan Enevoldsen Allan.Enevoldsen@dk.gt.com
Anders Breum anders.breum@dk.gt.com
Bo Lauritzen randers@kvistjensen.dk
Brian Bæk Pedersen brian.pedersen@dk.gt.com
Chris Nielsen cgn@nationalrevision.dk
Henrik Nordentoft Jensen henrik.nordentoft@live.dk
Jonas Bødker-Iversen dinero@kvistjensen.dk
Lars Bjerre randers@kvistjensen.dk
Morten Lund morten.lund@dk.gt.com
Nicolai Vissing nv@nationalrevision.dk
Niels Jørgen Skjødt nr@nationalrevision.dk
Vinnie Haldrup-Palbjørn vinnie.haldrup@dk.gt.com
Rikke Andersen Hviid Rikke.Hviid@dk.gt.com
Chresta Egeberg Salling chresta.salling@dk.gt.com
Frederik Møller Nielsen Frederik.Nielsen@dk.gt.com
Jakob Stenholt jakob.stenholt@dk.gt.com
Lasse Storvang lasse.storvang@dk.gt.com
Mathilde Friis mathilde.andersen@dk.gt.com
Matilde Støttrup matilde.stoettrup@dk.gt.com
Sofie Stigsen sofie.stigsen@dk.gt.com
Catine Krog Andersen catrine.andersen@dk.gt.com
Stine Bay Petersen stine.bay@dk.gt.com
Annemette Jeppesen Annemette.Jeppesen@dk.gt.com
Ann-Katrine Kahl Christensen ann-katrine.kahl@dk.gt.com
Kell Kruse kell.kruse@dk.gt.com
Kirstine Winther Karlsen Kirstine.Karlsen@dk.gt.com
Camilla Vestergaard camilla.vestergaard@dk.gt.com
Thomas Thinghuus-Jensen Thomas.Thinghuus-Jensen@dk.gt.com

Er oplysningerne forkerte?

Skriv til os

Gør som 0 virksomheder

Brug Danmarks mest anbefalede regnskabsprogram