København Ø

GRANT THORNTON,STATSAUTORISERET REVISIONSPARTNERSELSKAB

GRANT THORNTON,STATSAUTORISERET REVISIONSPARTNERSELSKAB er klar til at hjælpe dig i Dinero.

Baseret på 0 anmeldelser


Adresse

  • Stockholmsgade 41, kl.
  • 2100 København Ø
  • CVR: 34209936

Medarbejdere

Anders Jensen anders.jensen@dk.gt.com
Camilla Uhrskou Jacobsen camilla.jacobsen@dk.gt.com
Casper Soland Hald casper.hald@dk.gt.com
Daniel Bille Løvbo daniel.loevbo@dk.gt.com
Henrik Sattrup henrik.sattrup@dk.gt.com
Jacob Enkebølle jacob.enkebolle@dk.gt.com
Jacob Rod Andersen jacob.rod@dk.gt.com
Kennet Kuruppu Kennet.Kuruppu@dk.gt.com
Kristian Christensen kristian.christensen@dk.gt.com
Lasse Kjelkvist lasse.kjelkvist@dk.gt.com
Laust Fogh Poulsen laust.poulsen@dk.gt.com
Line Barnes Hansen line.hansen@dk.gt.com
Maria Barnes Hansen Maria.Hansen@dk.gt.com
Marianne Faber marianne.faber@dk.gt.com
Martin Haaning martin.haaning@dk.gt.com
Nikolai Selch Nikolai.Selch@dk.gt.com
Peder Haarbye Peder.haarbye@dk.gt.com
Peter Grønholdt Martensen peter.martensen@dk.gt.com
Sebastian With Hansen sebastian.with@dk.gt.com
Steen Bager steen.bager@dk.gt.com
Simon Mørner Nielsen simon.nielsen@dk.gt.com
Amalieh Wiberg amalieh.wiberg@dk.gt.com
Asger Rishaug asger.rishaug@dk.gt.com
Kristian Sølling-Jørgensen Kristian.Solling@dk.gt.com
Anders Flymer-Dindler anders.flymer@dk.gt.com
Selma selma.ising@dk.gt.com
Anders Holmgaard Christiansen anders.holmgaard@dk.gt.com
Anette Holmskov anette.holmskov@dk.gt.com
Özgür Salman ozgur.salman@dk.gt.com
Jeppe Christoffersen Jeppe.Christoffersen@dk.gt.com
Oliver Piper oliver.piper@dk.gt.com

Er oplysningerne forkerte?

Skriv til os

Gør som 0 virksomheder

Brug Danmarks mest anbefalede regnskabsprogram