København Ø

GRANT THORNTON,STATSAUTORISERET REVISIONSPARTNERSELSKAB

GRANT THORNTON,STATSAUTORISERET REVISIONSPARTNERSELSKAB er klar til at hjælpe dig i Dinero.

Baseret på 0 anmeldelser


Adresse

  • Stockholmsgade 41, kl.
  • 2100 København Ø
  • CVR: 34209936

Medarbejdere

Anders Jensen anders.jensen@dk.gt.com
Anders Winther Jørgensen anders.joergensen@dk.gt.com
Brian Rasmussen brian.rasmussen@dk.gt.com
Camilla Uhrskou Jacobsen camilla.jacobsen@dk.gt.com
Casper Christiansen casper.christiansen@dk.gt.com
Christina Riise Dahl christina.dahl@dk.gt.com
Daniel Bille Løvbo daniel.loevbo@dk.gt.com
Daniel Rahn Johansen daniel.johansen@dk.gt.com
Dennis Nielsen Dennis.Nielsen@dk.gt.com
Dorthe Skjærris Prosberg dorthe.prosberg@dk.gt.com
Ellen Vestergaard ellen.vestergaard@dk.gt.com
Frederik Lund frederik.lund@dk.gt.com
Henrik Sattrup henrik.sattrup@dk.gt.com
Jacob Enkebølle jacob.enkebolle@dk.gt.com
Jacob Rod Andersen jacob.rod@dk.gt.com
Kaspar Holländer-Mieritz kaspar.mieritz@dk.gt.com
Kasper Sone Randrup kasper.randrup@dk.gt.com
Kennet Kuruppu Kennet.Kuruppu@dk.gt.com
Kristian Christensen kristian.christensen@dk.gt.com
Kristian Lydolph kristian.lydolph@dk.gt.com
Lasse Kjelkvist lasse.kjelkvist@dk.gt.com
Laust Fogh Poulsen laust.poulsen@dk.gt.com
Line Barnes Hansen line.hansen@dk.gt.com
Lise Dehli Lise.Dehli@dk.gt.com
Maria Barnes Hansen Maria.Hansen@dk.gt.com
Michael Pedersen michael.pedersen@dk.gt.com
Nathalie Sieck Nathalie.sieck@dk.gt.com
Nikolai Selch Nikolai.Selch@dk.gt.com
Peder Haarbye Peder.haarbye@dk.gt.com
Per Lundahl Per.Lundahl@dk.gt.com
Sebastian With Hansen sebastian.with@dk.gt.com
Theis Nygaard theis.nygaard@dk.gt.com
Torben Nyholm torben.nyholm@dk.gt.com
Simon Mørner Nielsen simon.nielsen@dk.gt.com
Asger Rishaug asger.rishaug@dk.gt.com
Casper S. W. Steglich-Petersen casper.steglich@dk.gt.com
Kristian Sølling-Jørgensen Kristian.Solling@dk.gt.com
Catharina Nadine Cailloux catharina.cailloux@dk.gt.com
Selma selma.ising@dk.gt.com
Hassan Kassem hassan.kassem@dk.gt.com
Anders Holmgaard Christiansen anders.holmgaard@dk.gt.com
Anette Holmskov anette.holmskov@dk.gt.com
Bruno Brkic bruno.brkic@dk.gt.com
Emil Stokholm Emil.Stokholm@dk.gt.com
Claus Carlsen claus.carlsen@dk.gt.com
David Dahlberg david.dahlberg@dk.gt.com
Victoria Søndergaard victoria.sondergaard@dk.gt.com

Gør som 0 virksomheder

Brug Danmarks mest anbefalede regnskabsprogram