Ringsted

PricewaterhouseCoopers Statsautoriseret Revisionspartnerselskab

Hjælper 203 brugere
Denne revisor hjælper 203 brugere med deres regnskab i Dinero.

PricewaterhouseCoopers Statsautoriseret Revisionspartnerselskab er klar til at hjælpe dig i Dinero.

Baseret på 0 anmeldelser


Adresse

  • Eventyrvej 16
  • 4100 Ringsted
  • CVR: 33771231

Medarbejdere

Anne-Marie anne-marie.nikolajsen@pwc.com
Cecilie Agerbo Jensen cecilie.agerbo.jensen@pwc.com
Daniel Jensen daniel.jensen@pwc.com
Danny danny.rosten.jakobsen@pwc.com
Ditte Dobson ditte.jakobi.dobson@pwc.com
Malene Backenhaus malene.backenhaus@pwc.com
Morten Broskov Widding morten.broskov.widding@pwc.com
Nicolai Bøgeriis Samuelsen nicolai.bogeriis.samuelsen@pwc.com
René Poulsen rene.poulsen@pwc.com
Rikke Nielsen rikke.nielsen@pwc.com
Søren Holme soren.holme@pwc.com
Rasmus Dyrlund Christensen rasmus.dyrlund.christensen@pwc.com
Nadia Johansen nadia.johansen@pwc.com
Andreas Sandbirk andreas.sandbirk@pwc.com
Line Gry Hansen line.gry.hansen@pwc.com
Signe Scheibel signe.scheibel@pwc.com
Stefanie Aeberli Stefanie.a.aeberli@pwc.com
Theis Slebo Theis.slebo@pwc.com

Er oplysningerne forkerte?

Skriv til os

Gør som 0 virksomheder

Brug Danmarks mest anbefalede regnskabsprogram