København

GRANT THORNTON, Godkendt Revisionspartnerselskab

Hjælper 1283 brugere
Denne revisor hjælper 1283 brugere med deres regnskab i Dinero.

GRANT THORNTON, Godkendt Revisionspartnerselskab er klar til at hjælpe dig i Dinero.

Baseret på 0 anmeldelser


Adresse

  • Hjalmar Brantings Plads 6
  • 2100 København Ø
  • CVR: 34209936

Medarbejdere

Amalieh Wiberg amalieh.wiberg@dk.gt.com
Anders Holmgaard Christiansen anders.holmgaard@dk.gt.com
Anders Jensen anders.jensen@dk.gt.com
Anders Winther Jørgensen anders.joergensen@dk.gt.com
Anette Holmskov anette.holmskov@dk.gt.com
Anne Sofie Glad Stjernholm anne.stjernholm@dk.gt.com
Asger Rishaug asger.rishaug@dk.gt.com
Brian Rasmussen brian.rasmussen@dk.gt.com
Bruno Brkic bruno.brkic@dk.gt.com
Burak Tasci burak.tasci@dk.gt.com
Camilla Uhrskou Jacobsen camilla.jacobsen@dk.gt.com
Casper casper.bonnicksen@dk.gt.com
Casper Christiansen casper.christiansen@dk.gt.com
Casper S. W. Steglich-Petersen casper.steglich@dk.gt.com
Casper Soland Hald casper.hald@dk.gt.com
Catharina Nadine Cailloux catharina.cailloux@dk.gt.com
Christina Overgaard Christina.Overgaard@dk.gt.com
Christina Petersen christina.petersen@dk.gt.com
Christina Riise Dahl christina.dahl@dk.gt.com
Christopher Christensen christopher.christensen@dk.gt.com
Claus Carlsen claus.carlsen@dk.gt.com
Daniel Bille Løvbo daniel.loevbo@dk.gt.com
Daniel Rahn Johansen daniel.johansen@dk.gt.com
David Dahlberg david.dahlberg@dk.gt.com
Dennis Nielsen Dennis.Nielsen@dk.gt.com
Elizabet Madjarac elizabet.madjarac@dk.gt.com
Ellen Vestergaard ellen.vestergaard@dk.gt.com
Emma Plougmand emma.plougmand@dk.gt.com
Frederik Lund frederik.lund@dk.gt.com
Hassan Kassem hassan.kassem@dk.gt.com
Henrik Sattrup henrik.sattrup@dk.gt.com
Iryna Yarmolenko iryna.yarmolenko@dk.gt.com
Isabella Gjerløv Sjørring-Nielsen isabella.sjorring-nielsen@dk.gt.com
Jacob Enkebølle jacob.enkebolle@dk.gt.com
Jacob Rod Andersen jacob.rod@dk.gt.com
Jeppe Christoffersen Jeppe.Christoffersen@dk.gt.com
John W. Rasmussen john.rasmussen@dk.gt.com
Julie Milton Nielsen Julie.nielsen@dk.gt.com
Kaspar Holländer-Mieritz kaspar.mieritz@dk.gt.com
Kasper Sone Randrup kasper.randrup@dk.gt.com
Kennet Kuruppu Kennet.Kuruppu@dk.gt.com
Kristian Christensen kristian.christensen@dk.gt.com
Kristian Lydolph kristian.lydolph@dk.gt.com
Kristian Sølling-Jørgensen Kristian.Solling@dk.gt.com
Lasse Kjelkvist lasse.kjelkvist@dk.gt.com
Laust Fogh Poulsen laust.poulsen@dk.gt.com
Leander Stone leander.stone@dk.gt.com
Linda Stensgaard linda.stensgaard@dk.gt.com
Mads Yde Larsen mads.larsen@dk.gt.com
Marianne Faber marianne.faber@dk.gt.com
Mark Jensen mark.jensen@dk.gt.com
Martin Christensen martin.christensen@dk.gt.com
Martin Haaning martin.haaning@dk.gt.com
Mette Christiansen mette.christiansen@dk.gt.com
Mette Randers mette.randers@dk.gt.com
Michael Beuchert Michael.Beuchert@dk.gt.com
Michael Pedersen michael.pedersen@dk.gt.com
Morten Sandersen morten.sandersen@dk.gt.com
Nadia Rønnow Jensen nadia.jensen@dk.gt.com
Nares Sellathurai nares.sellathurai@dk.gt.com
Nathalie Sieck Nathalie.sieck@dk.gt.com
Nikolai Selch Nikolai.Selch@dk.gt.com
Oliver Piper oliver.piper@dk.gt.com
Per Lundahl Per.Lundahl@dk.gt.com
Peter Grønholdt Martensen peter.martensen@dk.gt.com
Ronnie Lund Jensen ronnie.jensen@dk.gt.com
Sarah Rasmussen sarah.rasmussen@dk.gt.com
Sebastian With Hansen sebastian.with@dk.gt.com
Selma Ising selma.ising@dk.gt.com
Simon Mørner Nielsen simon.nielsen@dk.gt.com
Steen Bager steen.bager@dk.gt.com
Steen Pingel steen.pingel@dk.gt.com
Theis Nygaard theis.nygaard@dk.gt.com
Thomas Østermann thomas.ostermann@dk.gt.com
Torben Nyholm torben.nyholm@dk.gt.com
Victor Holberg Hansen victor.hansen@dk.gt.com
Victoria Søndergaard victoria.sondergaard@dk.gt.com
Jasmin Shamma jasmin.shamma@dk.gt.com
Andreas Lowe Bernbom Andreas.lowe@dk.gt.com
Mathias Vintersbølle mathias.vintersboelle@dk.gt.com
Matias Blok matias.blok@dk.gt.com
Thøger Rude Andersen Thoeger.Andersen@dk.gt.com
Louise Lyngby louise.lyngby@dk.gt.com
Jonas lyngberg Jonas.lyngberg@dk.gt.com
Jesper Ingildsen Krogh jesper.krogh@dk.gt.com
Steffen Hansen steffen.hansen@dk.gt.com
Niels-Peter Meldgaard Nielsen niels-nielsen@dk.gt.com
Sofie Andersen sofie.andersen@dk.gt.com
Karoline Kristensen karoline.kristensen@dk.gt.com
Michelle Fini michelle.fini@dk.gt.com
Sofie Bøttern Hansen sofie.hansen@dk.gt.com
Egzon Hetemi egzon.hetemi@dk.gt.com
Neel Pedersen neel.pedersen@dk.gt.com

Er oplysningerne forkerte?

Skriv til os

Gør som 0 virksomheder

Brug Danmarks mest anbefalede regnskabsprogram