København S

Deloitte Statsautoriseret Revisionspartnerselskab

Deloitte Statsautoriseret Revisionspartnerselskab er klar til at hjælpe dig i Dinero.

Baseret på 1 anmeldelser


Adresse

  • Njalsgade 21G
  • 2300 København S
  • CVR: 33963556

Medarbejdere

Anders Albrechtsen aalbrechtsen@deloitte.dk
Anna Rabjerg arabjerg@deloitte.dk
Annemette Thrane Wind awind@deloitte.dk
Armin Mujacic amujacic@deloitte.dk
Bjørn Rosendal brosendal@deloitte.dk
Carsten Barbesgaard Hansen carshansen@deloitte.dk
Casper Krogh ckrogh@deloitte.dk
Cecilie Vestphael cvestphael@deloitte.dk
Charlotte Vestergaard Pedersen chapedersen@deloitte.dk
Christian Bille Schøning cschoening@deloitte.dk
Christian Kåre Jeppesen chjeppesen@deloitte.dk
Christian Moesgaard cmoesgaard@deloitte.dk
Christoffer Salmon csalmon@deloitte.dk
Emma Wiig Dau emdau@deloitte.dk
Henriette hhoest@deloitte.dk
Henrik Wolff Mikkelsen henmikkelsen@deloitte.dk
Ida Rea Iversen idiversen@deloitte.dk
Jakob Emil Slotsvang Jslotsvang@deloitte.dk
Jakob Haugaard Skaarup jskaarup@deloitte.dk
Jan Larsen jalarsen@deloitte.dk
Jane Dyhr Gadegaard jaslak@deloitte.dk
Janne Pedersen jannpedersen@deloitte.dk
Jeppe Møller-Nielsen jemnielsen@deloitte.dk
Jonas Wøldike jowoeldike@deloitte.dk
Josephine Christensen jchristen@deloitte.dk
Kenneth Hansen kenhansen@deloitte.dk
Laura Laursen lalaursen@deloitte.dk
Mads Jessen mjessen@deloitte.dk
Mads Juul Hansen mahansen@deloitte.dk
Mads Lundemann mlundemann@deloitte.dk
Marcus Metnik marmetnibeck@deloitte.dk
Martin Grinderslev Jensen martjensen@deloitte.dk
Martin Pedersen martpedersen@deloitte.dk
Mathias Mørch Hansen mathihansen@deloitte.dk
Mie Drost mdrost@deloitte.dk
Muhannad mrudah@deloitte.dk
Nanna Christensen nkistrup@deloitte.dk
Nikolaj Pedersen npedersen@deloitte.dk
Nikoline Damgaard ndamgaard@deloitte.dk
Oliver Tollestrup otollestrup@deloitte.dk
Patrick Rasmussen prasmussen@deloitte.dk
Sabina Norfast snorfast@deloitte.dk
Sebastian Hye sehye@deloitte.dk
Signe Petersen sigpetersen@deloitte.dk
Srud Lukman slukman@deloitte.dk
Tia Greve Tabrenica@deloitte.dk
Tina Skov Blicher tblicher@deloitte.dk
Tobias Fredberg Jensen tobjensen@deloitte.dk
Zahra Fatima Amir zaamir@deloitte.dk
Zainab Haider Diab zdiab@deloitte.dk
Zenia Arvad Hansen zehansen@deloitte.dk
Özgün Acigora oacigora@deloitte.dk
Madeleine Holst maholst@deloitte.dk
Emil Meyer Petersen epetersen@deloitte.dk
Flemming Lennett flennett@deloitte.dk
Lucas Just Nielsen lucasjust@deloitte.dk
Emil Sindal Bjørn ebjoern@deloitte.dk
Kasper Larsen kalarsen@deloitte.dk
Kathrine Nordlund knordlund@deloitte.dk
Sille Fredsgaard Olsen silolsen@deloitte.dk
Henrik Schoop Skovsen hskovsen@deloitte.dk
Daniel Beck danibeck@deloitte.dk
Christina Kjeldstrøm ckjeldstroem@deloitte.dk
Tia Rose Greve Tiagreve@deloitte.dk
Mark Høholt mhoeholt@deloitte.dk
Malou Lindegaard maloul@deloitte.dk
Kasper Terkelsen kterkelsen@deloitte.dk

Gør som 0 virksomheder

Brug Danmarks mest anbefalede regnskabsprogram