Odense C

Deloitte Statsautoriseret Revisionspartnerselskab

Deloitte Statsautoriseret Revisionspartnerselskab er klar til at hjælpe dig i Dinero.

Baseret på 0 anmeldelser


Adresse

  • Tværkajen 5
  • 5000 Odense C
  • CVR: 33963556

Medarbejdere

Abdul Wahab Ashraf abashraf@deloitte.dk
Andreas C. Johansen andjohansen@deloitte.dk
Emil Damgaard Madsen edmadsen@deloitte.dk
Finn Jørgensen fjoergensen@deloitte.dk
Jakob Boe Jensen jakobjensen@deloitte.dk
Jens Damgaard Madsen jdmadsen@deloitte.dk
Julie Bækkelund jbaekkelund@deloitte.dk
Lars Milandt Søgaard Petersen lapetersen@deloitte.dk
Lene Fisker Lfisker@deloitte.dk
Line Hansen lihansen@deloitte.dk
Mario Holm marholm@deloitte.dk
Marlene Bøge mboege@deloitte.dk
Martin Lillesø Larsen martinlarsen@deloitte.dk
Martin Skov Nielsen manielsen@deloitte.dk
Mathias Hindsgavl mhindsgavl@deloitte.dk
Morten Christensen mochristens@deloitte.dk

Er oplysningerne forkerte?

Skriv til os

Gør som 0 virksomheder

Brug Danmarks mest anbefalede regnskabsprogram