Odense M

EY Godkendt Revisionspartnerselskab

EY Godkendt Revisionspartnerselskab er klar til at hjælpe dig i Dinero.

Baseret på 0 anmeldelser


Adresse

  • Cortex Park Vest 3, 3.1
  • 5230 Odense M
  • CVR: 30700228

Medarbejdere

Alexander Nicolajsen Alexander.g.nicolajsen@dk.ey.com
Alexander Thrane Alexander.Thrane@dk.ey.com
Andreas Nielsen andreas.nielsen@dk.ey.com
Christian Jakobsen Christian.F.Jakobsen@dk.ey.com
Christina Persson Christina.Persson@dk.ey.com
Ingrid Jensen ingrid.jensen@dk.ey.com
Kasper Kortegaard kasper.kortegaard@dk.ey.com
Kasper Madsen kasper.madsen2@dk.ey.com
Kasper Madsen kasper.madsen2@dk.ey.com
Kirstine R Thode kirstine.r.thode@dk.ey.com
Louise Greve louise.greve@dk.ey.com
Louise T. Jessen louise.t.jessen@dk.ey.com
Magnus Killerup Kaae magnus.kaae@dk.ey.com
Martina Andersen martina.r.andersen@dk.ey.com
Mia Larsen mia.larsen@dk.ey.com
Michelle Krøyer michelle.e.kroyer@dk.ey.com
Micklas Jørgensen micklas.h.joergensen@dk.ey.com
Nadia Digemose nadia.digemose@dk.ey.com
Nicklas Jensen nicklas.jensen@dk.ey.com
Nicolai Hust nicolai.z.hust@dk.ey.com
Peter Brandt-Jacobsen peter.brandt@dk.ey.com
Rune Rasmussen rune.rasmussen1@dk.ey.com
Simon Pallesen Simon.Pallesen@dk.ey.com
Asbjørn Forsberg Rasmussen asbjoern.forsberg@dk.ey.com
Winnie Pedersen winnie.pedersen@dk.ey.com
Jesper Buhl Rasmussen jesper.rasmussen@dk.ey.com

Gør som 0 virksomheder

Brug Danmarks mest anbefalede regnskabsprogram