Sønderborg

EY Godkendt Revisionspartnerselskab

Hjælper 111 brugere
Denne revisor hjælper 111 brugere med deres regnskab i Dinero.

EY Godkendt Revisionspartnerselskab er klar til at hjælpe dig i Dinero.

Baseret på 0 anmeldelser


Adresse

  • Nørre Havnegade 43
  • 6400 Sønderborg
  • CVR: 30700228

Medarbejdere

Allan Schøne allan.schoene@dk.ey.com
Frederik Kistrup Frederik.R.Kistrup@dk.ey.com
Jan Thietje jan.thietje@dk.ey.com
Mads Hinst mads.hinst@dk.ey.com
Malene Jacobsen Malene.Jacobsen@dk.ey.com
Martin Kleemeier martin.kleemeier@dk.ey.com
Mathias Gefke mathias.gefke@dk.ey.com
Mathias Rose Midtgaard mathias.r.midtgaard@dk.ey.com
Morten Møller Nielsen morten.m.nielsen@dk.ey.com
Tina Brodersen tina.brodersen@dk.ey.com
Tina Hansen Tina.Hansen@dk.ey.com
Patrick Hinrichsen patrick.hinrichsen@dk.ey.com
Julie Thørring julie.thoerring.nissen@dk.ey.com
Heidbjört Karlsdottir heidbjoert.karldottir@dk.ey.com
Anette Jepsen anette.jepsen@dk.ey.com

Er oplysningerne forkerte?

Skriv til os

Gør som 0 virksomheder

Brug Danmarks mest anbefalede regnskabsprogram