Frederiksberg

EY Godkendt Revisionspartnerselskab

EY Godkendt Revisionspartnerselskab er klar til at hjælpe dig i Dinero.

Baseret på 0 anmeldelser


Adresse

  • Dirch Passers Allé 36
  • 2000 Frederiksberg
  • CVR: 30700228

Medarbejdere

Andreas Ellgaard Bruhn andreas.e.bruhn@dk.ey.com
Annette Winding annette.winding@dk.ey.com
Camilla L. Smed aarhus@dk.ey.com
Caroline Bossen Caroline.g.bossen@dk.ey.com
Christoffer Stokholm Jørgensen christoffer.s.joergensen@dk.ey.com
Daniel Grønkjær daniel.groenkjaer@dk.ey.com
Joakim Bülow joakim.buelow@dk.ey.com
Kennet Hartmann kennet.hartmann@dk.ey.com
Kenneth B. Hansen kenneth.hansen@dk.ey.com
Martin Sandahl Jessen martin.s.jessen@dk.ey.com
Sebastian Petersen sebastian.v.petersen@dk.ey.com
Sofie Nørby sofie.noerby@dk.ey.com
Susanne Christensen susanne.a.christensen@dk.ey.com
Thomas Clausen Thomas.clausen@dk.ey.com
Niclas Henriksen niclas.henriksen@dk.ey.com
Tobias Heilskov tobias.heilskov@dk.ey.com
Claes Jensen claes.jensen@dk.ey.com
Mads Holst mads.holst@dk.ey.com
Alexander Pind Alexander.pind@dk.ey.com
Jakob Søndermann Madsen jakob.madsen@dk.ey.com
Lasse Lykkestrup lasse.lykkestrup@dk.ey.com
Peter Petersen peter.petersen@dk.ey.com
Niels Dalby Mortensen niels.d.mortensen@dk.ey.com
Emil Müller emil.mueller@dk.ey.com
Tanya Vejle Tanya.M.Vejle@dk.ey.com

Gør som 0 virksomheder

Brug Danmarks mest anbefalede regnskabsprogram