København Ø

KPMG P/S

KPMG P/S er klar til at hjælpe dig i Dinero.

Baseret på 0 anmeldelser


Adresse

  • Dampfærgevej 28
  • 2100 København Ø
  • CVR: 25578198

Medarbejdere

Benjamin Hass behass@kpmg.com
Britt Aagaard bhaagaard@kpmg.com
Cecilie Frandsen ckfrandsen@kpmg.com
Frederik Jørgensen frejoergensen@kpmg.com
Helle Johannessen hjohannessen@kpmg.com
Ines Vårlid ivaarlid@kpmg.com
Jamal Janjooa jjanjooa@kpmg.com
Jasmin Dayeh jdayeh@kpmg.com
Lasse Rosfeldt lrosfeldt@kpmg.com
Lucia Richardt lrichardt@kpmg.com
Mette Cecilie Larsen mclarsen@kpmg.com
Mikkel G. Christoffersen mchristoffersen@kpmg.com
Morten Høgh- Petersen mhoegh@kpmg.com
Niels Vendelbo nielsvendelbo@kpmg.com
Rune Vølding rvoelding@kpmg.com
Sebastian F. Lorendsen sflorendsen@kpmg.com
Sarah Rasmussen sarasmussen@kpmg.com
Jari Nysted jnysted@kpmg.com
Kenn Wolff Hansen kwhansen@kpmg.com
Sadaf Ghaffar saghaffar@kpmg.com
Vibeke Kjørup Vkjoerup@kpmg.com
Sune Gilbro Dansholm sdansholm@kpmg.com
Tina Elvertorp telvertorp@kpmg.com
Kristian Høj khoej@kpmg.com
Pernille Nielsen penielsen@kpmg.com
Linda Morales limorales@kpmg.com
Jens Rasmusson jerasmusson@kpmg.com
aida asadic@kpmg.com
Camilla Lykke Damkjær cldamkjaer@kpmg.com
Lulu Frost Simonsen lsimonsen@kpmg.com
Stine J. Nielsen stnielsen@kpmg.com
Ømer Faruk Basoda oebasoda@kpmg.com
Charafi Brige cbrige@kpmg.com

Gør som 0 virksomheder

Brug Danmarks mest anbefalede regnskabsprogram