Aarhus C

KPMG P/S

Hjælper 120 brugere
Denne revisor hjælper 120 brugere med deres regnskab i Dinero.

KPMG P/S er klar til at hjælpe dig i Dinero.

Baseret på 0 anmeldelser


Adresse

  • Frederiks Plads 42, 7.tv
  • 8000 Aarhus C
  • CVR: 25578198

Medarbejdere

Alexander Plont Nielsen alenielsen@kpmg.com
Jacob Plont Johansen jajohansen@kpmg.com
Jacob W. Møller Jensen Jamoeller@kpmg.com
Kasper Alstrup Nielsen kalstrup@kpmg.com
Kasper Munk Hansen kashansen@kpmg.com
Katrine Gybel katrinegybel@kpmg.com
Kim Jeppesen kjeppesen@kpmg.com
Line Haugaard Jensen lijensen@kpmg.com
Marianne Thorsdatter Holtet mholtet@kpmg.com
Niklas R. Filipsen nifilipsen@kpmg.com
Peter Aamann paamann@kpmg.com
Rafi Rahimzai rrahimzai@kpmg.com
Simone Frandsen sfrandsen@kpmg.com
Tobias Heilskov theilskov@kpmg.com

Er oplysningerne forkerte?

Skriv til os

Gør som 0 virksomheder

Brug Danmarks mest anbefalede regnskabsprogram