Hellerup

PRICEWATERHOUSECOOPERS STATSAUTORISERET REVISIONSPARTNERSELSKAB

PRICEWATERHOUSECOOPERS STATSAUTORISERET REVISIONSPARTNERSELSKAB er klar til at hjælpe dig i Dinero.

Baseret på 0 anmeldelser


Adresse

  • Strandvejen 44
  • 2900 Hellerup
  • CVR: 33771231

Medarbejdere

Anders Husted-Pedersen anders.husted@pwc.com
Andreas Jeppesen andreas.garbrecht.jeppesen@pwc.com
Anja Ege Hansen anja.ege.hansen@pwc.com
Anne Elmelund Sørensen asn@pwc.dk
Benjamin Holse Andersen benjamin.holse.andersen@pwc.com
Birte Amdi bam@pwc.dk
Bjørn R. Kristiansen bjornrostgaard@gmail.com
Caroline Fredensborg caroline.fredensborg@pwc.com
Christian Andersen can@pwc.dk
Daniel Thomassen daniel.thomassen@pwc.com
Danni Erskov Jensen dej@pwc.dk
Emil Korsgaard Hansen emil.korsgaard.hansen@pwc.com
Emma Seerup emma.seerup@pwc.com
Henrik Dich henrik.dich@pwc.com
henrik hornbæk henrik.hornbaek@pwc.com
Huy Quang Dao hqd@pwc.dk
Inge Marie Schaarup inge.marie.schaarup@pwc.com
Jakob Thisted Binder jakob.thisted.binder@pwc.com
Jonas Westfall Christensen jonas.westfall.christensen@pwc.com
Julius Engell Bjergvang julius.engell.bjergvang@pwc.com
Kasper Theodor Sørensen kts@pwc.dk
Kristine Slavensky kristine.slavensky@pwc.com
lars Kjær lars.vendelbo.kjaer@pwc.com
Line Nina With line.with@pwc.com
Luna Otto-Larsen luna.otto.larsen@pwc.com
Malthe Riegels malthe.riegels@pwc.com
Martin Mose Thomsen martin.mose.thomsen@pwc.com
Mette Louise Petersen mette.louise.petersen@pwc.com
Mette Rohde Gottschalck mette.rohde@pwc.com
Michael Krath info@pwc.dk
Monica Lundskov Sørensen monica.lundskov@pwc.com
Nabila Ahdidouch Nabila.ahdidouch@pwc.com
Nicolai Brylle nicolai.toftegaard.brylle@pwc.com
Nicolai Louring nhl@pwc.dk
Nicolai Ysbæk-Nielsen nyn@pwc.dk
Ninette Christensen nin@pwc.dk
Oliver Helt oliver.helt@pwc.com
Pia Eliasen Lyngesbo Pia.eliasen.l.lyngesbo@pwc.com
Rasmus Hemmingsen rhe@pwc.dk
Rikke Reichhardt rikke.reichhardt@pwc.com
Sabrina Nyborg sabrina.nyborg@pwc.com
Sanne Metzsch sanne.metzsch@pwc.com
Steffen Kaj Pedersen steffen.kaj@pwc.com
Stine Lundby stine.lundby@pwc.com
Stine Tage Johansen sjo@pwc.dk
Sussie Jensen suj@pwc.dk
Søren Alexander sax@pwc.dk
Teiz Mølgaard teiz.molgaard@pwc.com
Troels Stenholm Troels.stenholm@pwc.com
Victoria Åkerlund victoria.akerlund@pwc.com
Matias Petersen matias.petersen@pwc.com
Jan Højrup jan.hojrup@pwc.com
Kristian Pedersen kristian.kpy.pedersen@pwc.com
Conrad Conrad.laursen@pwc.com
Christian Dall Graasbøll Enemark christian.dall.graasboll.enemark@pwc.com
Lars Hansen lars.hansen@pwc.com
Frederik Schou Frederik.schou@pwc.com
Lucas Woolrych lucas.woolrych@pwc.com
Jeppe Rask Jacobsen jeppe.rask.jacobsen@pwc.com
Oliver Svane oliver.svane@pwc.com
Anders Kirk Damsgaard anders.kirk.damsgaard@pwc.com

Gør som 0 virksomheder

Brug Danmarks mest anbefalede regnskabsprogram