Vejle

PricewaterhouseCoopers Statsautoriseret Revisionspartnerselskab

PricewaterhouseCoopers Statsautoriseret Revisionspartnerselskab er klar til at hjælpe dig i Dinero.

Baseret på 0 anmeldelser


Adresse

  • Herredsvej 32
  • 7100 Vejle
  • CVR: 33771231

Medarbejdere

Anette Clausen asr@pwc.dk
Christine Bolding Jensen christine.bolding.jensen@pwc.com
Kim Nygaard kny@pwc.dk
Martin Christensen mch@pwc.dk
Massiullah Abdullah maq@pwc.dk
Mikkel Secher mikkel.secher@pwc.com
Nikolai Bundgaard Thomassen Nikolai.bundgaard.thomassen@pwc.com
Paw Hjelmberg Laursen phj@pwc.dk
Philip Dyrmose Madsen philip.dyrmose.madsen@pwc.com
Rune Lund Sørensen rune.l.sorensen@pwc.com
Tom Ole Mikkelsen tom.ole.mikkelsen@pwc.com
Tue Stigaard Zinck tue.stigaard.zinck@pwc.com
Mads Thomasen mads.olesen.thomasen@pwc.com
Henrik Junker Andersen henrik.junker.andersen@pwc.com
Peter Stamp peter.stamp@pwc.com
Ali Al-Said Ali.Al-Said@pwc.com
Jesper Steffensen jesper.due.steffensen@pwc.com

Gør som 0 virksomheder

Brug Danmarks mest anbefalede regnskabsprogram