Vejle

PricewaterhouseCoopers Statsautoriseret Revisionspartnerselskab

Hjælper 201 brugere
Denne revisor hjælper 201 brugere med deres regnskab i Dinero.

PricewaterhouseCoopers Statsautoriseret Revisionspartnerselskab er klar til at hjælpe dig i Dinero.

Baseret på 0 anmeldelser


Adresse

  • Herredsvej 32
  • 7100 Vejle
  • CVR: 33771231

Medarbejdere

Ali Al-Said Ali.Al-Said@pwc.com
Anette Clausen asr@pwc.dk
Christine Bolding Jensen christine.bolding.jensen@pwc.com
Emil Pedersen emil.pedersen@pwc.com
Henrik Junker Andersen henrik.junker.andersen@pwc.com
Jesper Steffensen jesper.due.steffensen@pwc.com
Kim Nygaard kny@pwc.dk
Mads Thomasen mads.olesen.thomasen@pwc.com
Martin Christensen mch@pwc.dk
Massiullah Abdullah maq@pwc.dk
Mikkel Secher mikkel.secher@pwc.com
Nikolai Bundgaard Thomassen Nikolai.bundgaard.thomassen@pwc.com
Paw Hjelmberg Laursen phj@pwc.dk
Peter Stamp peter.stamp@pwc.com
Philip Dyrmose Madsen philip.dyrmose.madsen@pwc.com
Rune Lund Sørensen rune.l.sorensen@pwc.com
Tom Ole Mikkelsen tom.ole.mikkelsen@pwc.com
Tue Stigaard Zinck tue.stigaard.zinck@pwc.com
Henriette Bladt Jensen henriette.bladt.jensen@pwc.com
Kasper Peter Johansen johansen.kasper.peter@pwc.com

Er oplysningerne forkerte?

Skriv til os

Gør som 0 virksomheder

Brug Danmarks mest anbefalede regnskabsprogram