Odense M

PricewaterhouseCoopers Statsautoriseret Revisionspartnerselskab

PricewaterhouseCoopers Statsautoriseret Revisionspartnerselskab er klar til at hjælpe dig i Dinero.

Baseret på 0 anmeldelser


Adresse

  • Munkebjergvænget 1, 3.
  • 5230 Odense M
  • CVR: 33771231

Medarbejdere

Anne Lægaard Christiansen ajo@pwc.dk
Anne Sofie Bang Degn anne.sofie.bang.degn@pwc.com
Camilla Blegholm Hansen cai@pwc.dk
Carina Gudmand Hansen carina.gudmand.hansen@pwc.com
Cecilie Wetke Jensen cecilie.wetke.jensen@pwc.com
Emilie Larsen emilie.larsen@pwc.com
Fie Nimand Møller asm@pwc.dk
Heidi Larsen heidi.larsen@pwc.com
Kristian Rath kristian.rath@pwc.com
Lars Hansen Lar@pwc.dk
Marie Dieckmann marie.dieckmann@pwc.com
Martin Demuth Andersen mde@pwc.dk
Michael Thinggaard mtd@pwc.dk
Sigurd Skov Nielsen sin@pwc.dk
Sofie Borre Nielsen sofie.borre.nielsen@pwc.com
Trine Malling Kristensen trine.malling.kristensen@pwc.com
Anna Reinhold anna.reinhold@pwc.com
Louisa Schroderus louisa.schroderus@pwc.com
Lasse Haugaard lasse.haugaard@pwc.com
Peter Bæk Jakobsen peter.jakobsen@pwc.com

Gør som 0 virksomheder

Brug Danmarks mest anbefalede regnskabsprogram