Odense

PricewaterhouseCoopers Statsautoriseret Revisionspartnerselskab

Hjælper 238 brugere
Denne revisor hjælper 238 brugere med deres regnskab i Dinero.

PricewaterhouseCoopers Statsautoriseret Revisionspartnerselskab er klar til at hjælpe dig i Dinero.

Baseret på 0 anmeldelser


Adresse

  • Munkebjergvænget 1, 3.
  • 5230 Odense M
  • CVR: 33771231

Medarbejdere

Amil Basic amil.basic@pwc.com
Anders Elgaard anders.elgaard@pwc.com
Anna Reinhold anna.reinhold@pwc.com
Anne Lægaard Christiansen ajo@pwc.dk
Anne Sofie Bang Degn anne.sofie.bang.degn@pwc.com
Camilla Blegholm Hansen cai@pwc.dk
Carina Gudmand Hansen carina.gudmand.hansen@pwc.com
Cecilie Wetke Jensen cecilie.wetke.jensen@pwc.com
Claus Damhave claus.damhave@pwc.com
Emilie Larsen emilie.larsen@pwc.com
Fie Nimand Møller asm@pwc.dk
Heidi Larsen heidi.larsen@pwc.com
Kasper Jørgensen kasper.jorgensen@pwc.com
Kristian Rath kristian.rath@pwc.com
Lars Hansen Lar@pwc.dk
Lasse Haugaard lasse.haugaard@pwc.com
Louisa Schroderus louisa.schroderus@pwc.com
Marie Dieckmann marie.dieckmann@pwc.com
Martin Demuth Andersen mde@pwc.dk
Michael Thinggaard mtd@pwc.dk
Mikkel Hansen mikkel.hansen@pwc.com
Peter Bæk Jakobsen peter.jakobsen@pwc.com
Rune Bisgaard Dall rune.bisgaard.dall@pwc.com
Sigurd Skov Nielsen sin@pwc.dk
Sofie Borre Nielsen sofie.borre.nielsen@pwc.com
Trine Malling Kristensen trine.malling.kristensen@pwc.com
Lotte Birgitte Andersen lotte.birgitte.andersen@pwc.com
Mathilde Aamand mathilde.aamand@pwc.com
Jakob Grønborg Larsen jakob.gronborg.larsen@pwc.com
Jørgen Knudsen jorgen.knudsen@pwc.com

Er oplysningerne forkerte?

Skriv til os

Gør som 0 virksomheder

Brug Danmarks mest anbefalede regnskabsprogram