Herning

PricewaterhouseCoopers Statsautoriseret Revisionspartnerselskab

PricewaterhouseCoopers Statsautoriseret Revisionspartnerselskab er klar til at hjælpe dig i Dinero.

Baseret på 0 anmeldelser


Adresse

  • Platanvej 4
  • 7400 Herning
  • CVR: 33771231

Medarbejdere

Charlotte Bertelsen herning@pwc.dk
Johannes Nielsen jne@pwc.dk
Julie Hedelund julie.hedelund@pwc.com
Mads Hornbæk mhb@pwc.dk
Malene Baastrup Jørgensen malene.baastrup.jorgensen@pwc.com
Niclas Karlsen niclas.kjaer.karlsen@pwc.com
Nikolaj Krümmel Laustsen nikolaj.kruemmel.laustsen@pwc.com
Patrick Wellendorph paw@pwc.dk
Sebastian Gydesen sebastian.overgaard.gydesen@pwc.com
Steffen Bjerg Jensen steffen.bjerg.jensen@pwc.com
Søren Breinholt soren.breinholt@pwc.com
Dorte Sørensen dorte.moller.sorensen@pwc.com
David Sass Mikkelsen David.sass.Mikkelsen@pwc.com
Kim Vorret kim.vorret@pwc.com
Kamilla Haugaard kamilla.kathrine.haugaard@pwc.com

Gør som 0 virksomheder

Brug Danmarks mest anbefalede regnskabsprogram