Aarhus C

PricewaterhouseCoopers Statsautoriseret Revisionspartnerselskab

Hjælper 88 brugere
Denne revisor hjælper 88 brugere med deres regnskab i Dinero.

PricewaterhouseCoopers Statsautoriseret Revisionspartnerselskab er klar til at hjælpe dig i Dinero.

Baseret på 0 anmeldelser


Adresse

  • Jens Chr. Skous Vej 1
  • 8000 Aarhus C
  • CVR: 33771231

Medarbejdere

Abdallah Farah abdallah.farah@pwc.com
Anders Præstegaard anders.praestegaard@pwc.com
Ann Brøchner Nielsen ann.brochner.nielsen@pwc.com
Anne Winther Hansen AHS@pwc.dk
Casper Christensen casper.cach.christensen@pwc.com
Christina Stensgaard Andreasen christina.stensgaard.andreasen@pwc.com
Christina Stensgaard Andreasen christina.stensgaard.andreasen@pwc.dk
Dorthe Bracht Steffensen dbf@pwc.dk
Jacob Roland Klepner jacob.roland@pwc.com
Jakob Kyrstein jakob.bredo.kyrstein@pwc.com
Jeppe Brændstrup jeppe.braendstrup@pwc.com
Jesper Lauridsen jrl@pwc.dk
Jonas Hald jhd@pwc.dk
Julie Hjort julie.hjort@pwc.com
Kasper Nielsen KNE@pwc.dk
Kasper Nielsen nielsen.kasper@pwc.com
Line Bang Lassesen lla@pwc.dk
Marcus Gaden Andersen marcus.gaden.andersen@pwc.com
Melanie Canute melanie.canute@pwc.com
Mikael Christiansen mikael.christiansen@pwc.com
Mikail Balikci mikail.balikci@pwc.com
Nanna Høstgaard Nanna.hostgaard@pwc.com
Rasmus Vangsgaard rasmus.vangsgaard@pwc.com
Sarah Dilbjerg Bennedsen Sarah.dilbjerg@pwc.com
Stefan Jønsson Bak sjb@pwc.dk
Thomas Helsinghof thf@pwc.dk
Timm Ansø timm.anso@pwc.com
Simon Rebsdorf Laursen simon.rebsdorf.laursen@pwc.com
Jonas Albæk Skjærbæk jonas.skjaerbaek@pwc.com

Er oplysningerne forkerte?

Skriv til os

Gør som 0 virksomheder

Brug Danmarks mest anbefalede regnskabsprogram