Aalborg

Deloitte Statsautoriseret Revisionspartnerselskab

Deloitte Statsautoriseret Revisionspartnerselskab er klar til at hjælpe dig i Dinero.

Baseret på 0 anmeldelser


Adresse

  • Østre Havnepromenade 26, 4.
  • 9000 Aalborg
  • CVR: 33963556

Medarbejdere

Alexander Lieutenant Laursen alaursen@deloitte.dk
Daiana Prunita iprunita@deloitte.dk
Finn Nielsen finielsen@deloitte.dk
Lars B. Andersen larsandersen@deloitte.dk
Line Lund Nørregaard lnoerregaard@deloitte.dk
Mads Jylling Henrichsen mhenrichsen@deloitte.dk
Mette Hjermitslev mhjermitslev@deloitte.dk
Morten Bruun Svenningsen msvenningsen@deloitte.dk
Nikolai nbitsch@deloitte.dk
Patrick Claesen pclaesen@deloitte.dk
Tina Thomsen tithomsen@deloitte.dk
Trine Brodersen tbrodersen@deloitte.dk
Trine Sølvkjær tsoelvkjaer@deloitte.dk
Christian Lohse Christlohse@deloitte.dk
Camilla Svejstrup csvejstrup@deloitte.dk
Arek Skwark askwark@deloitte.dk
Alex Zacharias Mikkelsen almikkelsen@deloitte.dk

Gør som 0 virksomheder

Brug Danmarks mest anbefalede regnskabsprogram