Spring til indholdet

Frederiksberg
Redmark Statsautoriseret Revisionspartnerselskab – København

Redmark Statsautoriseret Revisionspartnerselskab – København er klar til at hjælpe dig i Dinero.

Se revisor på kort

Kontaktdetaljer

Adresse

  • Dirch Passers Allé 76
  • 2000 Frederiksberg
  • CVR: 29442789

Kontakt

Medarbejdere

Christjan Aaescwa@redmark.dk
Connie Søborg Hansencsh@redmark.dk
Emma Haulrich Bækkeehb@redmark.dk
Henriette Falk Jørgensenhef@redmark.dk
Magnus Perssonmpe@redmark.dk
Nick Precht Laursennpl@redmark.dk
Nicklas PetersenNep@redmark.dk
Nicolai T. Bryllentb@redmark.dk
Pernille Normand Farup-Hansenpnf@redmark.dk
Thomas Boeskovtbn@redmark.dk
Søren Kristiansen Büngersb@redmark.dk