Aalborg

EY Godkendt Revisionspartnerselskab

Hjælper 108 brugere
Denne revisor hjælper 108 brugere med deres regnskab i Dinero.

EY Godkendt Revisionspartnerselskab er klar til at hjælpe dig i Dinero.

Baseret på 0 anmeldelser


Adresse

  • Østre Havnegade 65
  • 9000 Aalborg
  • CVR: 30700228

Medarbejdere

Anette Sørensen anette.soerensen@dk.ey.com
Brian Rothberg Brian.Rothberg@dk.ey.com
Daniel R Pedersen Daniel.R.Pedersen@dk.ey.com
Gustav Rosenkilde Thomsen gustav.thomsen@dk.ey.com
Henning Mølholm henning.moelholm@dk.ey.com
Jesper Jensen jesper.jensen2@dk.ey.com
Lene Tranholm Jeppesen lene.t.jeppesen@dk.ey.com
Line line.heltoft@dk.ey.com
Line Lund Nørregaard line.l.noerregaard@dk.ey.com
Martin Bøgsted martin.boegsted@dk.ey.com
Mathias Johannes Hjelm mathias.hjelm@dk.ey.com
Mathias Veit mathias.veit@dk.ey.com
Mathilde Louise Meldgaard mathilde.l.meldgaard@dk.ey.com
Mikkel Hede Olsen mikkel.h.olsen@dk.ey.com
Thor Buhl thor.buhl@dk.ey.com

Er oplysningerne forkerte?

Skriv til os

Gør som 0 virksomheder

Brug Danmarks mest anbefalede regnskabsprogram